פתרונות

פתרונות2016-10-31T11:00:02+02:00

מערך לניקוי קומפוסט HAMATEC

מערך לניקוי קומפוסט, תוצרת Hamatec, מיועד להפרדה של שאריות זכוכית מקומפוסט מוכן לאחר ניפוי. כמו כן ניתן להוסיף למערך יחידה לניקוי שאריות ניילונים מהקומפוסט. בתהליך זה ניתן לשדרג קומפוסט המיוצר מאשפה ביתית למוצר נקי העומד בתקני איכות מחמירים. המערך ניתן להתקנה בהספקים שונים, בהתאם לדרישות.

מהפכי קומפוסט – סדרת CMC

סדרת המהפכים הנגררים CMC של חברת Compost Systems מציעה פתרונות להיפוך קומפוסט בעלות נמוכה במיוחד. הכלים מצטיינים בפשטות, באמינות מיכנית מצוינת ובקצב עבודה גבוה. המהפכים מיועדים לריתום לטרקטור חקלאי.

כף ALLU

מגוון של כפות ייעודיות, בגדלים שונים, ניתנים לריתום על שופל, יעה אופני זעיר, מחפרון, מחפר.כף ALLU מאפשרת בו-זמנית ערבוב, ריסוק וניפוי של החומר אותו מעבדים. כף ALLU מהווה פתרון מצויין לייצור קומפוסט באמצעות כלי יחיד.

מתקן קומפוסט בשיטת NEW-EARTH

השיטה מיועדת לטיפול בפסולת אורגנית בכמויות גדולות, מ- 10,000 טון בשנה ומעלה. השיטה מיועדת לבוצות שפכים ופסולת אורגנית ביתית. השיטה משלבת איוורור מאולץ והיפוך תקופתי של ערמות הקומפוסט. השילוב של שתי הפעולות הללו מבטיח קצב פעילות מהיר, יעילות מקסימלית ואיכות תוצר מיטבית. התהליך מבוצע במבנים סגורים, בכיסוי קשיח או גמיש. האוויר במבנה מטוהר באמצעות ביופילטר המונע פליטה של ריחות רעים לסביבה. התהליך מבוקר באמצעות מדי טמפרטורה ונשלט ע"י מערכת מחשוב מרכזית.

מתקן קומפוסט בשיטת COMPO-BOX

השיטה מיועדת לטיפול בפסולת אורגנית בכמויות בינוניות או גדולות, מ- 2000 טון בשנה ומעלה. השיטה מיועדת למגוון של פסולות אורגניות – פסולת אורגנית ביתית, בוצות שפכים, פסולת חקלאית, סחיט (digestate) ממפעלי ביוגז. השיטה מבוססת על תאים סגורים, בהם מתבצע תהליך קומפוסטציה אינטנסיבי באיוורור מאולץ. גודל התאים נקבע לפי נפח הפסולת המטופלת. התאים בנויים בטון, ומקורים בכיסוי קשיח או גמיש. האיוורור עשוי להיות בהזרמה חיובית, או בהזרמה שלילית, בשילוב ביופילטר לטיפול בריחות. אורך התהליך המומלץ הוא 3 – 4 שבועות. התהליך מבוקר באמצעות מדי טמפרטורה ונשלט ע"י מערכת מחשוב מרכזית.

מכולת קומפוסטציה CSC

המכולה מיועדת לאיסוף פסולת אורגנית, ומשמשת גם כמתקן קומפוסטציה. המכולה מצוידת במערכת איוורור מאולץ, לצורך זרוז התהליך. הפתח העליון של המכולה משמש גם כממברנה לפליטה מבוקרת של גזים ולמניעת ריחות רעים. האיוורור המאולץ מופעל אוטומטית ע"י בקר, הכולל גם תקשורת לחיווי מרחוק. באופן זה ניתן לשלוט מרחוק על סדרה של מכולות הממוקמות באתרים שונים. המכולה מצויידת בחיישנים: GPS  לקביעת המיקום, חיישן המורה את מצב הדלת – פתוחה או סגורה, חיישן לגובה הפסולת במכולה וחיישן טמפרטורה. כולם ניתנים לקריאה מרחוק דרך הבקר. כך מובטחת שליטה מלאה בתהליך.

מערכת קומפוסטציה COMPOCLOUD

השיטה מיועדת לפסולת חקלאית, זבלים ממשק החי, פסולת אורגנית ביתית ועוד. השיטה מבוססת על ערמות קומפוסטציה באיוורור מאולץ, בתהליך מבוקר. השיטה משלבת פשטות ואמינות, בעלות נמוכה.

מהפך קומפוסט TRAC-TURN

המהפך הוא פיתוח ייחודי של חברת  Compost-systems. המהפך נרתם לטרקטור חקלאי (נדרש ניהוג אחורי). תוך כדי היפוך ערימת הקומפוסט, החומר מועבר הצידה ונבנית ערימה חדשה. באופן זה מתאפשרת זרימת חומר רציפה במתקן הקומפוסט, מצד אחד של המתקן לצידו האחר. המהפך מצטיין בקצב היפוך מהיר – כ- 1,500 מ"ק בשעה, באפשרות תמרון גבוהה (בהשוואה למהפכי גשר) ובאמינות מכנית מצוינת.

עבור למעלה