• "נתיב מיחזור" עוסקת בפיתוח, שיווק והקמה של פתרונות מיחזור לפסולת אורגנית בשיטת הקומפוסטציה.

  • "נתיב מיחזור" מציעה מגוון של פתרונות לסוגי הפסולת האורגנית השונים – פסולת אורגנית ביתית, בוצת שפכים, זבלים ממשק החי, גזם, פגרי עופות ועוד – המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות של קומפוסטציה.

  • נתיב מיחזור מייצגת בישראל את חברת Compost Systems האוסטרית. חברה מובילה בתחומה בפיתוח, יצור והקמה של מתקני קומפוסט מתקדמים.

מי אנחנו

נתיב מיחזור הוקמה בשנת 2014, כהמשך לפעילות רבת שנים ולעשיה מגוונת בנושאי הטיפול בפסולת ויצור הקומפוסט. מעל שני עשורים אני מלווה את התחום – במחקר, בפיתוח, ביעוץ, ליווי מקצועי, תכנון וניהול פרוייקטים.

דרכי המקצועית החלה כחוקר במכון מיג"ל בגליל, לאחר סיום לימודי בוגר ומוסמך בחקלאות.  עסקתי במחקרים בסיסיים ויישומיים בתהליכי יצור קומפוסט ובשימוש בקומפוסט, מחקרים שתוצאותיהם תרמו לתשתית הידע של תעשיית הקומפוסט שהתפתחה בארץ באותן שנים. משם המשכתי לפעילות ענפה כיועץ פרטי והייתי שותף להובלה והקמה של פרוייקטים רבים. בין לקוחותיי ניתן למנות את: המשרד להגנת הסביבה, איגוד ערים דן לביוב, תנובה, תה"ל, אלרן תשתיות, מרכז חקלאי העמק, קומפוסט העמקים, שחם גבעת עדה, קומפוסט שדה אליהו, קומפוסט הגליל, מ.א. גולן ועוד. תרמתי לקידומם והצלחתם של פרויקטים ברמה הלאומית: הרפורמה ברפתות החלב, הפרדת פסולת ביתית לשני זרמים. בזכות קשת רחבה של הכרויות ושיתופי פעולה, בארץ ובעולם, צברתי ניסיון וידע מקצועיים המאפשרים לי להיות בחזית העשייה בתחום הטיפול בפסולת.

ייסדתי את נתיב מיחזור כדי להביא לקהל הישראלי – רשויות מקומיות, איגודי ערים, חברות לטיפול בפסולת, מכוני טיהור, חקלאים – את מיטב הטכנולוגיה בתחום מתקני הקומפוסט. בזכות השילוב של טכנולוגיה מודרנית, תכנון מדויק, ידע מבוסס וניסיון עשיר – נתיב מיחזור תיתן את הפתרון המתאים לפסולת שלכם.

אשמח לשרת אתכם בנאמנות,

דני פלודה